Copyright © 2018 by "ExcelReal s.r.o."  ·  Všetky práva vyhradené  ·  E-Mail: info@excelreal.sk
Nový,luxusný, zariadený byt
v centre mesta
Ponúkame na predaj luxusný štýlový byt 62m2 na 2./4. posch.bez balkóna na výbornej adrese v centre mesta, na Štefánikovej triede. Byt je ideálny pre náročného dynamického mestského človeka, ktorý má vysoké nároky na dizajnové a reprezentatívne bývanie, chce zrekonštruovaný krásny byt s parkovaním a chce sa nachádzať v centre diania. Byt kombinuje všetko to najlepšie
z realitného trhu - je v centrálnej časti mesta, je kompletne zrekonštruovaný (dizajnérska pečať El-Style) a má voľné parkovanie. Za osobitnú zmienku stojí na mieru vyrobený nábytok, v byte boli použité špičkové materiály v prvotriednom prevedení. Byt prešiel veľmi kvalitnou a dôkladnou rekonštrukciou zaštítenou renomovaným dizajnérskym štúdiom El Style. Vybavenie bytu je na mieru, nadčasové a minimalistické. Všetko v byte je do najmenších detailov premyslené, zladené, jednotlivé farebné odtiene spolu výborne ladia. V byte sa nachádza nadštandardná kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, led podsvietením, citlivo zabudovaný šatník, luxusná kúpeľňa disponuje vaňou aj sprchovým kútom a oddelené WC, štýlová priestranná slnečná spálňa ponúka výborný oddych na kvalitnej posteli.
Lokalita Štefánikova trieda je veľmi žiadaná adresa, odkiaľ je všade blízko. Ponúka výbornú MHD, v pešej vzdialenosti sa nachádza OC Mlyny, autobusová stanica, nemocnica, potraviny, staré divadlo, kaviarne, lekárne, banky a mnoho iného.
Výmera
62 m2 a odkladný priestor v medziposchodí

CENA: 129 000 eur